Karşıyaka İkinci el Eşya Alım Satım

Uncategorized
ikinci el eşya alanlar izmir

Karşıyaka ikinci el eşya alanlar izmirKarşıyaka İkinci El Eşya Alım Satım

İzmir Spotçu olarak Karşıyaka ikinci el eşya alım satım hizmetleri sunmaktayız. Spot eşya alanlar arasında sizlere en iyi fiyatları teklif etmekte ve satmak istediğiniz eşyalarınızı aynı gün yerinizden nakit ödeme ile satın almaktayız.

Spotçu Telefon 0531 649 44 08

Karşıyaka 2. El Eşya Alanlar

İzmir Karşıyaka ikinci el eşya alanlar olarak her marka ve model beyaz eşyalarınızı, ikinci el mobilyalarınızı, iinci el televizyonlarınızı  ve ikinci el klimalarınızı satın almaktayız. Whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz eşyanın fotorafını göndererek çok hızlı bir şekilde teklifimizi duyabilirsiniz. Ürünün markası, modeli ve detaylı resimleri size daha sağlıklı bir fiyat çalışması yapmamıza vesile olacaktır.

İkinci El Neler Alıyoruz ?

Karşıyaka ikinci el Buzdolabı, Karşıyaka  İkinci El klima, İkinci El ev eşyası, ikinci el mobilya, ikinci el tv, komple ev eşyası , Karşıyaka  ikinci el yatak odası takımı, Karşıyaka   ikinci el koltuk takımı ,ikinci el salon takımları, ikinci el bebek odası, ikinci el genç odası,Karşıyaka   ikinci el derin dondurucu,Karşıyaka  ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi

Karşıyaka spotçu olarak spot eşya ihityaçlarınızın temini ve ikinci el eşyalarınızın alımı konusunda bize güvenebilirsiniz.

Karşıyakada İkinci El Eşyalarınızı Satmak Bizi Arayabilirsiniz

Telefon 0531 649 44 08