İkinci El Baza

İkinci El Eşya Alım Satım

İzmir İkinci El Baza

İzmir spot eşya alım ve satım alanında faaliyet gösteren firmamız her baza  ve yatak odası takımlarınızı  yerinde gerçek değerine almaktadır. 2. el baza alanlar ya da almak isteyen değerli müşterilerimiz bize telefon yada whatsapp üzerinden bir mesaj ile ulaşabilirler ve fiyat teklifi alabilirler. İzmir ikinci el baza alım satım bizim uzmanlığımız

2.el Baza fiyatları ; markasına modeline ve kullanım şartlarından kaynaklı eskime payına göre uzman personelimiz tarafından en gerçekçi şekilde fiyatlandırılmaktadır. Bizi aradığınızda mesaj üzerinden bazalarınızın fotoğrafını göndererek ve Mobilya’nın modeli hakkında bilgi vererek en iyi fiyat teklifini çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Spot baza almak yada satmak için bizi hemen arayın …İzmirin her bölgesine aynı gün içinde ücretsiz fiyat tespit ve nakliye avantajları ile hizmet vermekteyiz.

ikinci el baza izmir

Ücretsiz Keşif

İkinci el Mobilya alımı sırasında Mobilyalarınızı yerinde inceler ve fiyat teklifimizi sunarız. Ürünleriniz için her zaman doğru fiyatlandırma yapmaktayız. Keşif hizmetimiz ücretsizdir.Spot eşya alımı ve satımı konusunda uzmanlığımıza güvenebilirsiniz.

Ücretiz Nakliye

İkinci el Mobilya ünitelerinizin değerlendirmesini yaptıktan sonra el sıkışırız ve nakliyesi için sizi ziyaret ederiz. Doğru ve temiz bir şekilde dikkatlice nakliyesini yaparız. Nakliye işlemi ücretsizdir.Tüm eşyalarınızın sökümü ,taşıması ve nakliyesi özenle yapılmaktadır.

En İyi Fiyat

2. el Mobilya nızın fiyatlandırmasını yaparken markası , modeli , üretim yılı ve kullanımdan kaynaklı bir sorunu var mı diye kontrol ettikten sonra Mobilyanız için en iyi fiyatı size teklif ederiz . Bizden teklif almadan eşyalarınızı satmayın size en iyi teklifi sunmak için gayret göstermekteyiz.

Spot Baza İzmir

İzmir spot mobilya alım satımı konusunda doğru adres. 2.el baza alanlar ya da  ikinci el Mobilya satanlar , firmamıza bir telefon yada whatsapp üzerinden ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirler…İkinci el baza değerinde satın almaktayız . Firmamız sizlere her türlü beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya ve ev eşyası alımı ve satımı konularında hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Ev Mobilyası , ofis mobilyası , oturma grupları, koltuk takımı, kanepe berjer köşe takımları , dolap , konsol , şifonyer , masa sandalye takımları, sepha ,gardırop ve ev yada iş yeri mobilyaları konusunda bir telefonunuz ile eşyalarınızı değerine peşin olarak satın almaktayız.Nakliyesini ücretsiz olarak yapmaktayız.

ikinci el baza alanlar izmir

İzmir İkinci El Mobilya Alanlar

Spot Eşya Alım Satım Hizmetleri İzmir

ikinci el baza
sahibinden 2 el baza izmir
spot baza
2.el baza alanlar

2. El baza spot
Sahibinden baza
İzmir spotçu baza
spotçu baza fiyatları
çift kişilik baza izmir

İzmirde spotçu mu arıyorsunuz ?  Hangi ilçesinde olursanız olun mobilyalarınızı satın almaktayız. Karşıyaka, Buca, Alsancak, Bornova, Konak, Gaziemir, Karabağlar, Bayraklı, Urla, Narlıdere Güzelbahçe, Çiğli, Menemen ve tüm ilçelere ücretsiz keşif ve nakliye avantajı ile hizmet vermekteyiz. ‘. el beyaz eşya  , 2. el mobilya yada elektronik eşya farketmeden bir telefon yada mesaj ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.